Cieľom rady EcoPure Life je zjednodušiť, skvalitniť a predĺžiť ľudský život, aby nás starnutie a iné choroby neobmedzovali v napĺňaní našich cieľov a v plnohodnotnom živote. EPL produktov je preto len niekoľko a každý z nich má svoju dôležitú úlohu v celom systéme, akým EcoPure Life pristupuje k údržbe nášho tela. Produkty na prvý pohľad nie sú lacné, ale keď postupom času zistíte, aké malé množstvá vám stačia na dosiahnutie ohromných zdravotných zlepšení, koľko iných produktov už nepotrebujete a čo je najdôležitejšie: že ste vitálni, zdraví a výkonnejší, dokážete odmerať pridanú hodnotu, ktorú EPL produkty majú pre váš život.

MALINA°ELIXÍR MINT

Chuť.
MALINA°ELIXÍR MINT má na prvé vypitie pre niekoho zvláštnu chuť. Niektorí ho prirovnávajú k mentolovému cukríku, iní v ňom cítia borovicovú živicu. Najnovšia vylepšená receptúra je obohatená o extrakt z cesnaku, po ktorom je MALINA°ELIXÍR MINT mierne cítiť (po požití sa však na dychu neprejaví nič, takže spokojne do práce a na stretnutia). Skúsenosti mnohých sú také, že prvé dni si na chuť museli zvykať a ďalšie dni sa naň už začali vyslovene tešiť. Pite preto MALINA°ELIXÍR MINT s pocitom, že pomáhate svojmu organizmu a tým aj zvýšite jeho účinok.

Dávkovanie.
Aj napriek tomu, že MALINA°ELIXÍR MINT je úplne čistý prírodný produkt vyrobený z najkvalitnejších organických olejov, rastlinných výluhov a solí, je to silný antioxidant, ktorý obsahuje veľké koncentrácie účinných látok, preto treba k jeho užívaniu pristupovať s rozumom. Jednu dávku si pripravíte zriedením kávovej lyžičky MALINA°ELIXÍR MINT s pohárom čistej filtrovanej vody. Zo skúseností vieme, že ideálne je užívať dve dávky MALINA°ELIXÍR MINT denne.
Prvý týždeň až 10 dní ale odporúčame MALINA°ELIXÍR MINT užívať iba raz denne a všímať si reakciu organizmu. V prípade, že sú v tele veľké množstvá odpadových látok, poškodených buniek, skrytých zápalov a bakteriálnych, či vírusových ochorení, tie sa začnú uvoľňovať a baktérie a vírusy môžu začať migrovať, čo môže spôsobiť aj krátkodobú negatívnu reakciu organizmu. Preto je dôležité poskytnúť nášmu telu čas, aby sa stíhalo regenerovať a spracovať uvoľnený odpad: MALINA°ELIXÍR MINT“rozbije” rôzne ložiská, kde okrem toxínov a iných odpadových látok môžu byť aj minerály, ktoré telo nevedelo spracovať, no MALINA°ELIXÍR MINT ich roztriešti na molekuly o takej veľkosti, ktoré telo vie zužitkovať. Aj uvoľnený odpad môže chvíľu v tele kolovať, kým ho telo nespracuje a nevylúči, preto je dôležité zbavovať sa ho postupne. Ak boli v tele ložiská baktérii, tie môže MALINA°ELIXÍR MINT vytlačiť z miesta, kde sa kolonizovali a baktérie sa premiestnia do iného miesta s oslabenou imunitou. Postupným komplexným prístupom sa vieme zbaviť väčšiny zápalov, ktoré v tele máme. Na MALINA°ELIXÍR MINT máme minimum negatívnych počiatočných reakcií. V ojedinelých prípadoch sa objavili v prvých dňoch mierne hnačky, bolesti hlavy, bolesti brucha (tá môže byť aj reakciou na vysoké pH MALINA°ELIXÍR MINT, ktoré môžeme znížiť zriedením napr. so zázvorovým čajom, namiesto vody). Ak aj pozorujete nejaký negatívny príznak, je dôležité odpozorovať, či skutočne súvisí s užívaním MALINA°ELIXÍR MINT, a ak ste ochotní pokračovať, odporúčame dočasne dávku znížiť na polovicu (čo je namiesto kávovej lyžičky, iba polovicu každý druhý deň, až kým sa nebudete cítiť výborne, potom dávku môžete začať postupne zvyšovať).
Druhy týždeň doporučujeme zvýšiť dávku na 2 nápoje denne a pri tomto dávkovaní môžete ostať
Tip: recyklovanie buniek.
Našim cieľom pri užívaní MALINA°ELIXÍR MINT je regenerácia buniek a bunkového DNA a tiež účinné odstraňovanie odpadových látok. V prípade, že MALINA°ELIXÍR MINT užívate dlhodobo (ale aspoň po dobu 2 mesiacov), odporúčame nasledovné: 4 dni v týždni piť MALINA°ELIXÍR MINT 1-2x denne, 5. a 6. deň 3-4x denne a 7. deň držať pôst. Pôsty o vode pomôžu organizmu oddýchnuť si od detoxikácie (v tomto smere máme na mysli metabolizovanie postupne sa uvoľňujúcich odpadov). MALINA°ELIXÍR MINT má schopnosť detoxikovať organizmus na bunkovej úrovni (dokáže preniknúť až do buniek a odstrániť odpad uložený v bunke samotnej) a pôsty účinok ešte zvýšia.

Voda je extrémne dôležitá.
Voda je súčasťou MALINA°ELIXÍR MINT nápoja, ktorý si pripravujete, a preto je dôležité, aby ste mali jej kvalitný zdroj. Ak máte v kohútiku tvrdú vodu (čo viete posúdiť aj podľa toho, ako rýchlo sa Vám vytvára vodný kameň na rýchlovarnej kanvici), je lepšie poobzerať sa po iných zdrojoch vody. V plaste balená kojenecká voda síce nízky obsah minerálov má, no je známe, že plasty uvoľňujú do vody rôzne nežiadúce zložky pre organizmus škodlivé, je preto lepšie kupovať vodu balenú v skle. V prípade, ak chcete zájsť ešte ďalej, doporučujeme zakúpiť si vodný filter Aqua Ivekol. Voda ako taká je veda samostatná. Základné odporúčanie však je, že MALINA°ELIXÍR MINT by sa mala miešať s mäkkou teplou vodou (od 20°C – 50°C).

Dlhodobé užívanie.
Dlhodobé užívanie MALINA°ELIXÍR MINT  je žiaduce, aby ste si všimli zmeny. Prestavba tela vyžaduje svoj čas (denne sa nám obnovia milióny buniek, niektoré tkanivá sa vymenia už po 2 týždňoch, výmena kostí trvá najdlhšie – až 7 rokov) a nezabudnite, že naše telo sme zanášali roky, preto nemôžeme očakávať, že sa dokonale vyčistí za pár dní. Zo skúseností pozorujeme, že niektorým užívateľom sa pozitívne zmeny začali na organizme prejavovať už po prvých dňoch. Odporúčame pred užívaním MALINA°ELIXÍR MINT nechať si urobiť krvné testy a pozorovať zmenu hodnôt po niekoľkých mesiacoch užívania. Krvný obeh je prvý systém, kde môžeme zachytiť prvé zásadné zmeny. Zmeny, ktoré si môžete všimnúť po niekoľkých dňoch až týždňoch:
• príval energie (obehový systém sa vyčistí, telo sa lepšie okysličuje, výživa z potravy sa lepšie vstrebáva)
TIP: je dobré piť MALINA°ELIXÍR MINT cca 2hod pred spaním, keďže telo sa počas spánku regeneruje. Na niektorých užívateľov má však príliš povzbudzujúci účinok (je spôsobený o.i. vstrebávaním minerálov, ktoré telo nevedelo spracovať a boli uložené v tele), a tým preto odporúčame druhú dávku v skorších popoludňajších hodinách.
• menšia potreba mlsať (chuť mlsať spôsobujú okrem iného aj baktérie svojimi výlučkami, ktorými klamú náš mozog, aby ho prinútili prijať cukor, ktorý je aj ich zdrojom energie, MALINA°ELIXÍR MINT má tiež vplyv na stabilizáciu hladiny inzulínu v krvi).
• skvalitnenie a skrátenie spánku o 1-2hod (v noci sa telo regeneruje, ak dobre funguje a nie je znečistené, dokáže sa zregenerovať rýchlejšie)
• upravenie krvného tlaku (vysoký tlak sa upravil mnohým užívateľom do pár dní, vysoký krvný tlak má množstvo príčin a MALINA°ELIXÍR MINT mohol pomôcť organizmu príčinu vyriešiť)
• lepšie prekrvenie končatín a orgánov (súvisí s vyčistením obehového systému)

Doprajte si čas.
Ak chcete pocítiť pozitívne zmeny užívania MALINA°ELIXÍR MINT, je dôležité na zmenu počkať. Jedna fľaška síce nič nepokazí, ale z dlhodobého hľadiska má pre zdravie zanedbateľný význam. Ak ste sa rozhodli pre zásadnú zmenu v živote, doprajte si preto čas a vytrvajte. Dosiahnete tak malými krokmi obrovské udržateľné zmeny.

Autor

Komentovanie je vypnuté